ENERGIE - UND DATENTRANSFER-SYSTEME FÜR MOBILE EMPFÄNGER

Unilift Logo

Sprache ändern:  PL EN DE RU

   BESTELLUNG ANLEGEN    ANFRAGE SENDEN
Cetyfikat ISOFacebookYouTubeInstagramBESTELLUNG ANLEGEN ANFRAGE SENDEN

Kontakt

UNILIFT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

ul. Ołowiana 16, 85-461 Bydgoszcz, Polen

Steuer-Identifikationsnummer   PL9671372236     Gewerbeanmeldungsnummer   363847241

   Montag bis Freitag von 7.00 bis 15.00 Uhr

  +48 52 581 05 15

  

   QR code

Schreiben Sie an uns!

@

Durch das Absenden dieses Formulars Stimmen Sie der Verarbeitung der personenbezogenen Daten zu, die von Unilift Technika Dźwignicowa gemäss dem Gesetz vom 29. August 1997 über den Schutz personenbezogener Daten (Dz. U. Nr 133, poz. 883) durchgeführt wird.

Um das Formular abzusenden bitte das Feld vor „Ich bin kein Roboter” ankreuzen, und dann auf „Absenden“ anklicken.

* Obligatorische Felder

Osprzęt suwnic UNILIFT

Osprzęt suwnicowy odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu efektywności, precyzji i bezpieczeństwa podczas operacji podnoszenia i przenoszenia ładunków w różnych branżach przemysłu. Części do suwnic są niewidocznym, ale kluczowym elementem, który zapewnia płynność i bezpieczeństwo podczas operacji podnoszenia i przenoszenia ciężkich ładunków. Nasza firma jest dumnym dostawcą wysokiej jakości osprzętu suwnicowego, który został zaprojektowany i wykonany z myślą o sprostaniu nawet najbardziej wymagającym potrzebom naszych klientów. W naszej ofercie znajdziecie między innymi szynoprzewody, kasety sterownicze, przewody i kable do suwnic.

Co to są suwnice?

Suwnica to urządzenie dźwigowe używane do podnoszenia i przemieszczania ciężkich ładunków w pionie i poziomie. Jest to niezwykle ważne narzędzie w różnych gałęziach przemysłu, takich jak produkcja, budownictwo, logistyka czy przetwórstwo. Suwnice są stosowane do przenoszenia dużych, nieporęcznych lub ciężkich przedmiotów, których manipulacja ręczna byłaby trudna lub niebezpieczna.

nach oben