SYSTEMY ZASILANIA ODBIORNIKÓW RUCHOMYCH

Zmień język:  PL EN DE RU

   ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE   WYŚLIJ ZAPYTANIE
Cetyfikat ISO Facebook YouTube Google Plus Instagram ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE WYŚLIJ ZAPYTANIE

PRACA

Firma UNILIFT Sp. z o.o. sp.k. – firma z 30-letnią tradycją, producent systemów zasilań wykorzystywanych głównie w przemyśle do budowy urządzeń dźwignicowych, zatrudni osoby na stanowisku:

Doradca techniczno-handlowy

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

- doradztwo techniczne w zakresie stosowania systemów zasilania dźwignic,

- promowanie oraz sprzedaż produktów UNILIFT,

- kontrola rynku potencjalnych klientów oraz analiza konkurencji,

- pozyskiwanie i nawiązywanie kontaktów biznesowych,

- utrzymywanie relacji z dotychczasowymi kontrahentami,

- prezentacja produktów UNILIFT u klientów - wyjazdy krajowe i zagraniczne,

- przygotowywanie ofert handlowych,

- prowadzenie negocjacji handlowych,

- reprezentowanie firmy (uczestnictwo) w targach

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie: minimum średnie

- zdolność sprawnego przyswajania wiedzy o charakterze technicznym, czytania rysunków technicznych, etc.

- znajomość pakietu Office (dodatkowym atutem będzie umiejętność posługiwania się programami inżynierskimi 2D i 3D),

- znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu B1+ (najlepiej B2 lub C) w mowie i piśmie,  dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego, bądź rosyjskiego w stopniu komunikatywnym,

- prawo jazdy kat. B,

- umiejętność posługiwania się dokumentacją i rysunkiem technicznym,

- mile widziane doświadczenie w branży oraz znajomość jej specyfiki w kraju i za granicą,

- umiejętność pracy w zespole,

- gotowość do rozszerzania swoich kompetencji w zakresie znajomości produktów UNILIFT (systemów zasilania urządzeń dźwignicowych)

Oferujemy:

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

- umowę o pracę,

- bardzo dobre wynagrodzenie,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego oraz awansu,

- pracę w przyjaznym i zgranym zespole

Wymagane dokumenty:

  • CV

  • list motywacyjny

Do dokumentów należy dołączyć podpisaną klauzulę.

Klauzula o udostępnieniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)“.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy:

Niniejszym, jako Administrator danych osobowych informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UNILIFT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Bydgoszczy, adres: ul. Ołowianej 16, 85-461 Bydgoszcz, Polska,

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej i przyszłej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Klauzula o udostępnieniu danych osobowych: Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,

Dokumenty prosimy przesyłać na adres: unilift@unilift.pl lub złożyć je osobiście w sekretariacie firmy - ul. Ołowiana 16, 85-461 Bydgoszcz.

do góry