SYSTEMY ZASILANIA ODBIORNIKÓW RUCHOMYCH

Unilift Logo

Zmień język:  PL EN DE RU

   ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE    WYŚLIJ ZAPYTANIE
Cetyfikat ISOFacebookYouTubeInstagramZŁÓŻ ZAMÓWIENIE WYŚLIJ ZAPYTANIE

Kontakt

UNILIFT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

ul. Ołowiana 16, 85-461 Bydgoszcz, Poland

NIP   PL9671372236     REGON   363847241

   Od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00

  +48 52 581 05 15

  +48 52 581 05 15

  

   QR code

Napisz do nas

@

Osoby wysyłające ten formularz wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę UNILIFT Technika Dźwignicowa, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oraz akceptują regulamin przetwarznia danych

Aby wysłać formularz zaznacz pole "Nie jestem robotem",
a następnie kliknij przycisk "Wyślij".

* pola obowiązkowe

Osprzęt suwnic UNILIFT

Osprzęt suwnicowy odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu efektywności, precyzji i bezpieczeństwa podczas operacji podnoszenia i przenoszenia ładunków w różnych branżach przemysłu. Części do suwnic są niewidocznym, ale kluczowym elementem, który zapewnia płynność i bezpieczeństwo podczas operacji podnoszenia i przenoszenia ciężkich ładunków. Nasza firma jest dumnym dostawcą wysokiej jakości osprzętu suwnicowego, który został zaprojektowany i wykonany z myślą o sprostaniu nawet najbardziej wymagającym potrzebom naszych klientów. W naszej ofercie znajdziecie między innymi szynoprzewody, kasety sterownicze, przewody i kable do suwnic.

Co to są suwnice?

Suwnica to urządzenie dźwigowe używane do podnoszenia i przemieszczania ciężkich ładunków w pionie i poziomie. Jest to niezwykle ważne narzędzie w różnych gałęziach przemysłu, takich jak produkcja, budownictwo, logistyka czy przetwórstwo. Suwnice są stosowane do przenoszenia dużych, nieporęcznych lub ciężkich przedmiotów, których manipulacja ręczna byłaby trudna lub niebezpieczna.

do góry