SYSTEMY ZASILANIA ODBIORNIKÓW RUCHOMYCH

Unilift Logo

Zmień język:  PL EN DE RU

   ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE    WYŚLIJ ZAPYTANIE
Cetyfikat ISOFacebookYouTubeInstagramZŁÓŻ ZAMÓWIENIE WYŚLIJ ZAPYTANIE

Przetwarzanie danych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest UNILIFT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Bydgoszczy, adres: ul. Ołowiana16, 85-461 Bydgoszcz, Polska, tel. +48 52 581 05 15, adres e-mail: office@unilift.pl. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zawarcia oraz realizacji umowy - na podstawie art.6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, a także podmiot któremu powierzymy Pani/Pana dane osobowe na podstawie umowy powierzania danych osobowych: kancelarie prawne, kooperanci, ochrona. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 lat. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Osprzęt suwnic UNILIFT

Osprzęt suwnicowy odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu efektywności, precyzji i bezpieczeństwa podczas operacji podnoszenia i przenoszenia ładunków w różnych branżach przemysłu. Części do suwnic są niewidocznym, ale kluczowym elementem, który zapewnia płynność i bezpieczeństwo podczas operacji podnoszenia i przenoszenia ciężkich ładunków. Nasza firma jest dumnym dostawcą wysokiej jakości osprzętu suwnicowego, który został zaprojektowany i wykonany z myślą o sprostaniu nawet najbardziej wymagającym potrzebom naszych klientów. W naszej ofercie znajdziecie między innymi szynoprzewody, kasety sterownicze, przewody i kable do suwnic.

Co to są suwnice?

Suwnica to urządzenie dźwigowe używane do podnoszenia i przemieszczania ciężkich ładunków w pionie i poziomie. Jest to niezwykle ważne narzędzie w różnych gałęziach przemysłu, takich jak produkcja, budownictwo, logistyka czy przetwórstwo. Suwnice są stosowane do przenoszenia dużych, nieporęcznych lub ciężkich przedmiotów, których manipulacja ręczna byłaby trudna lub niebezpieczna.

do góry